Najnowszy obraz

Od artystki

W swojej twórczości a głównie w malarstwie odwołuję się do tradycji konstruktywizmu, abstrakcji geometrycznej i racjonalizmu kompozycyjnego. Czerpię z idei dążenia do doskonałości, chęci porządku w chaosie świata. Podkreślam kontrasty i opozycje poprzez głębokie autonomiczne kolory przeciwstawione czerni na płótnie. Wychodząc od matematycznego podziału płaszczyzny, opieram konstrukcje obrazu o moduł. Moja twórczość jak otaczająca mnie rzeczywistość opiera się o system, który niejednokrotnie mi umyka, motywując jednocześnie do dalszych poszukiwań. Sterylnie skrojone płaszczyzny, dotykają problemu samotności w systemie świata rzeczywistego z którym pragnę polemizować.
Dorota Kiermasz
O mnie

Wybrane obrazy na płótnie

Idealne obray do salonu, sypialni czy gabinetu

Malarstwo idealne nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Przy doborze obrazu do salonu, sypialni czy gabinetu najważniejsza jest świadomość, jak je zmieni i czy ta zmiana spełnia Twoje oczekiwania. Dobrze dobrany obraz sprzyja dobremu samopoczuciu, może stymulować myśli, odprężać, inspirować, ale przede wszystkim ma buduje nastrój, klimat. Obraz pięknie wzbogaca wnętrze, nadając mu określony charakter i wyjątkowy styl.

Tryptyk

Sklep

Masz pytania – napisz

Masz pytania odnośnie obrazu. A może chciałbyś zamówić mój obraz specjalnie skomponowany do Twojego wnętrza  – jestem do Twojej dyspozycji.